2024 – 2025 Güz Dönemi Erasmus Öğrenim ve Staj Hareketliliğine Katılacak Öğrencilere Yönelik Etkinlikler Düzenlendi.

21.05.2024- Post-Erasmus Meeting

      Erasmus Ofisi tarafından 21.05.2024 tarihinde düzenlenen Post-Erasmus Meeting etkinliğinde daha önceki dönemlerde hareketliliğini tamamlamış öğrenciler ile ÇOMÜ Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Biriminde görevli Öğr. Gör. Cumhur ÇIRNAZ bir araya geldi. Öğrenciler, Meet Your Country etkinliğinde güz dönemi Erasmus öğrenim hareketliliği ve yaz staj hareketliliği gerçekleştirecek öğrencilere akran danışmanlığı (mentorluk) desteği vermek amacıyla Öğr. Gör. Cumhur ÇIRNAZ’ın sunumunu dinleyip deneyimlerini paylaştılar.

    Etkinliğe ÇOMÜ Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Biriminde görevli Öğr. Gör. Cumhur ÇIRNAZ, Erasmus kurum koordinatörümüz Öğr. Gör. Dr. Ali Emrah TOKATLIOĞLU, 12 mentor öğrenci  ve ofisimizin yardımcı öğrencileri katılım sağladı. 

 

22.05.2024- Meet Your Country

      Erasmus Ofisi tarafından 22.05.2024 tarihinde düzenlenen Meet Your Country etkinliğinde gelecek güz dönemi Erasmus öğrenim hareketliliği ve yaz staj hareketliliği gerçekleştirecek öğrenciler ile daha önceki dönemlerde Erasmus hareketliliğini tamamlamış öğrenciler bir araya  geldi.

      Etkinliğe ÇOMÜ Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Biriminde görevli Öğr. Gör. Cumhur ÇIRNAZ, Erasmus kurum koordinatörümüz Öğr. Gör. Dr. Ali Emrah TOKATLIOĞLU, Erasmus Giden Öğrenci Sorumlumuz Öğr. Gör. Elvan Ecem İŞAL ve İ. Samet YAVAŞ,  51 öğrenci, 15 mentor, ve ofisimiz yardımcı öğrencileri katılım sağladı.

    Geçmiş dönemlerde yapmış oldukları Erasmus hareketliliğinde edinmiş oldukları tecrübeler doğrultusunda mentor olan öğrencilerimiz hareketliliği önümüzdeki dönem gerçekleştirecek olan öğrencilerimizle deneyimlerini paylaşarak, kaygılarını azaltmaya çalışmış ve tecrübe aktarımı sağlamıştır.